Odkrywająca czakra korpusu człowieka

Podróż przez siedem kolorów czakry jest zasadniczo jak podróż przez tęczę. Kara-Lea jest międzynarodowym pisarzem, nauczycielem i przywódcą wycieczkowym. Miliony ludzi wpłynęły na artykuły, książki i filmy, które publikuje w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Jej pasją jest wyzwolenie w tym życiu przez codzienne ścieżki rozpuszczania warstw napięcia w większą i większą - wolność i radość. Możesz dowiedzieć się więcej o niej, w tym o jej następnych rekolekcjach, na jej stronie internetowej. Kara-Lea jest wizjonerem i twórcą The Yoga Lunchbox.

Jasne jest, że praktyka ta jest osadzona w specyficznym dla kultury kontekście, w którym dźwięki języka sanskryckiego są postrzegane jako wyjątkowo silne wibracje, które mogą stanowić skuteczną część mistycznej praktyki, która przynosi magiczne środki dające wyzwolenie duchowe lub światowe korzyści.

Wywoływanie obrazu i energii konkretnego bóstwa do konkretnej czakry jest również kulturowo specyficzne, chociaż jeśli żydowscy jogini zrozumieją, co te bóstwa są żywe, to praktyka ta może być dla nich równie ważna, choć prawdopodobnie nigdy nie jest tak znacząca jak w przypadku kogoś, kto dorastał z tymi bóstwami jako paradygmatyczne ikony naznaczone na podświadomości.

Blokowany przepływ energii w siedmiu czakrach może być spowodowany przez karmiczne problemy typu przyczyny i skutku lub po prostu ciało przyczynowe utrzymuje się w ezoterycznej literaturze. To ciało istnieje na poziomie przyczynowym wyższego poziomu świadomości i można go opisać jako podmiot informujący o energii, który przechowuje informacje o poprzedniej inkarnacji, proces ewolucyjny na polu energetycznym, jak również obecną misję i cel życia (co można ujawnić poprzez analizę daty urodzenia za pomocą specjalnej metody odczytywania liczb urodzonych w numerologii stosowanej). Możesz zobaczyć model wizualny poniżej.

Istnieje również kilka innych punktów, które łączą się z czakrami. Nerw kulszowy łączy się z pierwszą czakrą (myślę o korzeniu, który łączy czakrę główną z kręgosłupa w dół nóg do nóg i ziemi), macica / pokłon łączy się z drugą czakrą, punkt splotu słonecznego łączy się z trzecią czakrą, a odruch serca odnosi się do czwartej.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dowiedz się, jakie są czakry i ich właściwości energetyczne