Czakry

Zacznijmy od krótkiej definicji. Czym jest czakra? Czakra (wymawiana cha "-kra" z rozbrzmi-onym ch ") jest centrum energii. Pochodzący z Sanskrytu, to dosłownie oznacza koło "poprzez powiązanie z jego funkcją jako wir przędzenia energii współdziałającej z różnymi układami fizjologicznymi i neurologicznymi w ciele.

Czakry są ośrodkami energetycznymi w organizmie człowieka, które pomagają regulować wszystkie jego procesy, od funkcji narządów do układu immunologicznego i emocji. Zwykle możemy liczyć 7 czakr znajdujących się w całym ciele, od podstawy kręgosłupa do korony głowy.

Każda czakra ma własną częstotliwość wibracji, która jest przedstawiona przez określony kolor czakr i reguluje określone funkcje, które pomogą Ci dobrze, ludzkie.

Czakra szósta: ścieżki, jest unikalną czakrą śladu czakry. Sześć ścieżek, którą można nabyć z, 14, łącząc czakrę synów Indry i Asury - tworząc Dziesięć.

Jaka jest właściwa czakra lub jak to działa jest nieistotne, ale znacznie poprawia siłę działania czakr.

Znany mistrz jogi, Paweł prowadzi gruntowne ugruntowanie jogi oraz anatomii i kinezjologii do jego nauczania, łączącej taoistyczną jogę z mistrzem sztuki walki i chińskimi południkami i akupunkturą. Książka Pawła, Zasady i praktyka, wyjaśnia, jak joga może nas nauczyć się zrelaksować, być cierpliwym, być spokojnym, skupiać się na szkielecie i stawach - niezbędnym przeciwieństwem do dzisiejszej wszechobecnej jogi mięśniowej.

Genitalia. Obszar miednicy, organy rozrodcze, nerki, pęcherz, wszystkie płyny, takie jak krew, płyn limfatyczny, wydzieliny trawienne, nasienie.

Wątroba / trawienie: analizuje jedzenie spożywane, oddzielające użyteczne i przekształcające się w użytek. Wyższy poziom: akceptacja i integracja naszych uczuć.

Gruczoły rozrodcze, jajniki, gruczoł wydzielniczy, jądra. Estrogeny, testosteron. Organy poznania: język. Organy działania: ręce.

Specjaliści medycyny energii pracują bezpośrednio na ciele, począwszy od prawego biodra na swojej pierwszej czakrze, niż pod przyciskiem brzucha na drugą czakrę, niż wchodząc pod klatkę piersiową do trzeciej czakry, niż na serce na czwartą czakrę, Niż do gardła na piątą czakrę, niż do trzeciego oka (między brwiami oczu) dla VI Chakry niż do Czakry koronowej dla siódmej Czakry. Przez większość czasu ucząc się, gdzie klient nie czuje się dobrze, również powie lekarz medycyny energetycznej, że czakry są blokowane.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dowiedz się, jakie są czakry i ich właściwości energetyczne